O nas

Restauracja Szczecin

 

Restauracja "Pod Aniołem" w Szczecinie,

Wesela, Chrzciny, Imprezy okolicznościowe

Od wielu lat organizujemy różnego rodzaju  przyjęcia, imprezy i cateringi. Możemy pochwalić się obsługą wielu  konferencji ZUT- u i  Uniwersytetu Szczecińskiego, mnóstwa imprez firmowych. Zajmowaliśmy się wyżywieniem młodzieży podczas Ogólnopolskich Mistrzostw Polski w Pływaniu, Ogólnopolskiego  Zlotu ZHP (300 osób). Wesel, bali, chrzcin, urodzin, komunii, rocznic ślubu, konferencji,   które odbyły się u nas i które organizowaliśmy poza lokalem, nie sposób zliczyć. Co roku spotykamy się z naszymi klientami na Balach Andrzejkowych, Gimnazjalnych, Podstawówkowych i oczywiście w Sylwestra.

            Lokal położony jest na terenie Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego, dysponującego atrakcyjną i niedrogą baza noclegową. Tuż obok mieści się ogrodzony parking.  Jednorazowo Restauracja  pomieści do 80 osób (z wydzielonym miejscem do tańczenia, bez tańców- do 100 osób). Lokal posiada klimatyzację.

            Potrawy, które przygotowujemy dla Państwa, są robione na miejscu,  bez dodatku chemii i półproduktów.  Zawsze dbamy o ich najwyższą jakość. Na życzenie gości przyrządzamy potrawy wegetariańskie, wegańskie oraz bezglutenowe.

            Naszych klientów obsługujemy nie tylko w Restauracji. Kompleksowo organizujemy catering (przygotowanie i dowóz posiłków, naczyń, akcesoriów, obsługa kelnerska, przygotowanie imprezy i sprzątanie po uroczystości).

Każdego klienta uważnie słuchamy, chcąc jak najlepiej spełnić Państwa oczekiwania.

  • Facebook